fs2011-2013-mody
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GE uprava mapy

2 posters

Goto down

GE uprava mapy Empty GE uprava mapy

Příspěvek pro Malkin Tue Apr 14, 2015 2:30 am

Ahoj vsechny moc zdravim. Zacinam stavet svou mapu pro FS13 jenze zacinat ji stavet od zacatku je pro me zatim dost na dlouho, proto jsem si stahnul mapu jiz existujici, moc se mi libi, ale je hrozne malicka. Chtel bych si ji rozsirit jenze dostal jsem se maximalne k tomu, ze kdyz se mi nacte tak pouze teren bez vsech ostatnich doplnku, budovy, stromy silnice atd tam vubec neni. MohV by mi nekdo poradit, kde delem chybu. Moc dekuji, omlouvam se za interpunkci, ziju v zahranici a hromada pismenek pro cesky jazyk tu chybi. Smile

Malkin

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 14. 04. 15

Návrat nahoru Goto down

GE uprava mapy Empty Re: GE uprava mapy

Příspěvek pro Tonda CZ Tue Apr 14, 2015 3:31 pm

Pokud ti něco nefuguje v modech jak má, tak vždy prvně hledej odpověd v logu hry. Tam v 99,99% najdeš odpověd. Pokud ti nic neříká log hry, tak si to tady u mě na webu pořádně pročti a hned pochopíš co máš dělat.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Tonda CZ
Tonda CZ

Poèet pøíspìvkù : 128
Join date : 09. 04. 14

http://fs2011-2013-mody.websnadno.cz/

Návrat nahoru Goto down

GE uprava mapy Empty Re: GE uprava mapy

Příspěvek pro Malkin Tue Apr 14, 2015 5:31 pm

For Tonda - Diky za napad, jenze jsem to nemyslel ve hre, myslim tim v editoru, tam to nahlasi asi 200 eroru a nepocitane warningu. Zkusim to popsat srozumitelneji. Stahnul jsem mapu, ve hre funguje skvele a se vsim vsudy, jenze bych si ji rad upravil, protoze je moc mala a nejde mi itevrit v editoru, v editoru se dostanu pouze tak daleko, ze se mi zobrazi pouze teren bez vsech doplnku, kdyz si otevruzip te mapi, tak tam nejsou prakticky vubec i3d soubory jen same dds, dds si umim vytvorit sam nebo upravit, ale nevim kde delem chybu, ze se mi ta mapa v editoru nezobrazi cela. diky moc za cas a radu.

Malkin

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 14. 04. 15

Návrat nahoru Goto down

GE uprava mapy Empty Re: GE uprava mapy

Příspěvek pro Tonda CZ Tue Apr 14, 2015 6:13 pm

Malkin: To není nápad, to je věc kterou musíš hlídat. To samo je scipting v GE. Řekl bych že děláš 1 velkou chybu. Popiš přesně postup co vše uděláš když chceš mapu otevřít v GE. Napiš jakou mapu se snažíš otevřít. Víš ono taky se každému nelíbí aby se mu v jeho práci ostatní vrtali. Je několik fíglů, jak tomu zabránit aby se jen tak do mapy někdo nedostal.

Jak otevřeš mapu v GE, tak okopíruj vše ve sciptingu, uložto jako soubor .txt, nahraj to na uložto a sem dej na to link.
Tonda CZ
Tonda CZ

Poèet pøíspìvkù : 128
Join date : 09. 04. 14

http://fs2011-2013-mody.websnadno.cz/

Návrat nahoru Goto down

GE uprava mapy Empty Re: GE uprava mapy

Příspěvek pro Malkin Sat Apr 18, 2015 10:48 pm

good uz jsem na to prisel, diky tematu hned vedle, mel jsem GE 5 0 1, a vsechno bylo shapes, tak jsem to aploudnul na 5 0 3 a vse beha, jen se mi nedari nejake veci, jako jsou pohybyjici se lide a jezdici auta a vodopad a vlastne vse co se hybe, pokud budes mit cas a naladu budu rad kdyby jsi sem napsal jak na to, jinak budu na to m uset prijit sam a to je hrozne moc casu Very Happy . jinak moc diky

Malkin

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 14. 04. 15

Návrat nahoru Goto down

GE uprava mapy Empty Re: GE uprava mapy

Příspěvek pro Tonda CZ Sun Apr 19, 2015 9:46 am

Víš kdyby jsi sem dal link na výpis toho sciptingu, tak bych ti to řekl hned co děláš blbě. Ale když nic nevidím, tak se nedá s ničím poradit.

Na tvorbě mapy strávit 100 hod, to je jako kapaka v moři.
Dám ti takovou radu. To co chceš aby ti makalo v mapě, tak se podívej do origo mapy jak to tam je udělané a podle toho si to udělej ve své mapě.
Tonda CZ
Tonda CZ

Poèet pøíspìvkù : 128
Join date : 09. 04. 14

http://fs2011-2013-mody.websnadno.cz/

Návrat nahoru Goto down

GE uprava mapy Empty Re: GE uprava mapy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru